Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/do582700/www_root/fix08/common/scripts/classes/PageFrame.php on line 31

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/do582700/www_root/fix08/common/scripts/classes/PageFrame.php on line 32
FixPoint Software - Welcome


  magyarul | english

freelance programming of robert szlizs

Prostredníctvom tejto prezentácie firma FixPoint predstavuje svoje práce, vedomosti a skúsenosti z oblasti tvorby softvéru. FixPoint vytvára špeciálne aplikácie, kde požiadavky na aplikáciu sformuluje a postupne mení zákazník. Používané technológie softvérového vývoja sú mnohoraké: Java pre desktop, mobilné zariadenia a enterprise; PHP a Perl pre rozšírenie funkcionality webservera; C++ pre natívne programovanie a časovo-efektívne aplikácie; JavaScript, Flash, Flex, Ming, AJAX pre "bohaté" internetové aplikácie (RIA); C# pre platformu .NET a Compact Framework.

FixPoint Software
FixPoint Software
Home  | FixLine 

 


Navštívte aj našich partnerov!
Jedinečné riešenia, najnovšie technológie, výnimočný vkus a poriadok...

Niagara AX so zariadeniami BTicino

17.08.2010
FixPoint vyriešil monitorovanie a riadenie BTicino-zariadení riadených MyHome-serverom prostredníctvom Niagara AX servera Honeywell. Úspešne sa monitorujú a riadia svetelné a tepelné procesy.

feature 1

Vývoj webových obchodov

02.08.2010
FixPoint práve vybudoval dva webové obchody pre predaj nábytku. Slovenský Edward&Syn, s.r.o. používa systém fakturovania, americký Crystal Element, Ltd. používa PayPal na vybavenie platieb.

feature 2

Bublinkujúce Flex-menu

03.05.2010
Bublinkujúce Flex-menu je Flex/ActionScript aplikácia ktorá používa XML-službu na prezentovanie dát publikovaných touto službou. Prezentovanie je spestrené veselým bublinkovaním. Ak sa Vám páči, neváhajte nás osloviť a pripravíme jeden aj pre Vás konformne s Vašími dátami.

feature 3

PHP-beany typu EJB

02.04.2010
Ak sa chcete naučiť, ako vybudovať PHP aplikáciu vyhovujúcu MVC vzoru, ktorá používa komponenty podobné EJB a obsahuje CRUD operácie na prístup k dátam tak prečítajte o tom náš článok. Vítajte v škole programovania FixPointu! Skvelá cesta naučiť sa programovať web!

feature 4

Videopreklady

02.04.2010
Jazykový video-most je Flexovská video-prehrávacia aplikácia, ktorá zároveň s prehrávaním číta korešpondujúci preložení text (vo formáte XML) z databázy. Textový preklad sa objavuje synchrónne s hovoreným textom. Skvelá cesta učiť sa jazyky!

feature 5
>>>

S radosťou urobíme Vaše webové aplikácie a stránky!
Prečítajte, prečo by ste mali spolupracovať s nami, v čom sa líšime od iných.

PovRay News

Nedávno sa vyskytla úloha vizualizovať veterné turbíny. Zvolili sme renderer POV-RAY a na priloženej animácii môžete vidiet tak výsledok renderovania, ako aj animačné možnosti POV-RAY.

Pozrite sa aj na animáciu domu Trend 270...

Favourites

Current Works

Serverové aplikácie ktoré robia Vaše web-stránky dynamickými a umožňujú výmenu dát v oboch smeroch.


Rôzne softverové riešenia: spracovávanie obrázkov, ukladanie dát, klient-server komunikácia. 

Google

 


Building On-Demand Applications, Creating Sophisticated Algorithms...
e-mail: info@fixline.eu
Robert Szlizs, FixPoint Software Design & Programming, 2008

Valid XHTML 1.0 Transitional